PAULA TUMALA modelka, fotomodelka, influencerka, youtuberka

Metamorfozy

Problem:  powikłania po wszczepieniu implantów pośladków
Zabieg: Vaser Lipo + brazylijskie pośladki (przeszczep tkanki tłuszczowej w celu powiększenia pośladków)

W 2012 roku przeszłam zabieg powiększenia pośladków w klinice w Katowicach. Niestety lekarz, który mnie tam operował, wstawił za duże implanty, nieproporcjonalne do mojej sylwetki. Do tego zabieg nie został przeprowadzony prawidłowo i pojawiły się komplikacje. Przez 3 miesiące rany nie chciały się zagoić, pojawiła się gorączka. W końcu implanty zostały usunięte, ale pośladki nadal były w strasznym stanie.

Do Mandala Beauty Clinic trafiłam po kilku latach, gdy w końcu zdecydowałam się coś z nimi zrobić. Czytałam dużo dobrych opinii na temat dra Samira. Ktoś też mi go polecił. Dr Samir jako jedyny nie odmówił mi pomocy. To wspaniały lekarz, a Mandala jest według mnie jedną z najlepszych klinik w Polsce.

„Pacjentka zgłosiła się do mnie ponad rok temu, aby poprawić wygląd pośladków po operacji wszczepienia implantów wykonanej nie przez chirurga plastycznego, a lekarza medycyny estetycznej. Pośladki były niesymetryczne, z dużymi wgłębieniami i liczymi bliznami.
Powiększenie pośladków za pomocą implantów to bardzo skomplikowany zabieg, wymagający dużej precyzji. Niewielu lekarzy w ogóle się go podejmuje. A ci, którzy go wykonują, zazwyczaj konsultują się ze mną.

Tym razem zdecydowałem się jednak na przeszczep tłuszczu, aby zniwelować nierówności. Zabieg Vaser Lipo został wykonany po około roku od pierwszej wizyty, gdyż pacjentka musiała przytyć, aby można było pobrać tkankę tłuszczową z brzucha, ud i pleców. Po paru miesiącach uzupełniliśmy tłuszcz jeszcze w niektórych miejscach, chociaż ogólnie już po pierwszym przeszczepie efekty były zadowalające.” – pisze dr Samir