Nasza klinika – Mandala

Wierzymy, że strumień młodości płynie w Tobie, nasz zespół tylko pozwala go odkryć. Chcąc sprostać naszej misji dokładamy wszelkich starań by dbać o rozwój naszego zespołu. Uczestniczymy w seminariach, szkoleniach. Poznajemy i popularyzujemy nowoczesne techniki leczenia. Wdrażamy innowacyjne, często prekursorskie w Polsce techniki z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej.

Uczymy się zawsze od najlepszych. Pośród najważniejszych osób dla rozwoju kliniki są: dr Alfered Hoyos z Bogoty oraz dr John Millard z Denver - twórcy innowacyjnej metody liposukcji ultradźwiękowej, VASER Lipo HI Definition 3&4D.

Dr Samir Ibrahim - właściciel kliniki i szef zespołu, jest pierwszym w Polsce chirurgiem plastykiem operującym tą metodą, a także jedynym certyfikowanym trenerem. Mandala Beauty Clinic jest członkiem stowarzyszenia DYNAMX (International Center for Artistic Body Sculpture) oraz ABS Institute (Advanced Body Sculpting Institute).

Innym, światowej sławy chirurgiem plastycznym jest dr Matlock - ekspert w dziedzinie laserowej ginekologii estetycznej, od ponad  20. lat pracuje w Los Angeles popularyzując i rozwijając technikę Laserowe Modelowanie Krocza i Sromu (DLV) oraz Laserowe Odmładzanie Pochwy (LVR). Szkolenia i podjęte działania pozwoliły nam na otwarcie jedynego w Polsce Centrum Ginekologii Estetycznej. Naszym celem jest wskazać kobietom perspektywy i umożliwić poprawę życia intymnego. Duet ciała i ducha, doceniamy go w naszej Klinice i pomagamy naszym pacjentom zachować balans.

Nasz zespół

Od 2010 roku działamy w Poznaniu. Siła naszego zespołu to wiedza, doświadczenie, a przede wszystkim komunikacja specjalistów różnych dziedzin medycznych. Razem pracujemy by zapewnić najlepsze i naturalne efekty w leczeniu. Z największą uwagą dbamy, by leczenie było minimalnie inwazyjne, a komfort podczas pobytu w naszej Klinice maksymalny. Nasz cel to zapewnić naszym Pacjentom najwyższe, światowe standardy opieki.

Referencje

Dzień dobry Panie Doktorze,

w październiku ubiegłego roku wykonał mi Pan przeszczep włosów w klinice dr. Szczyta w Warszawie, (2500 sztuk). Piszę, aby podziękować, ponieważ nie spodziewałem się aż tak dobrych efektów! Dziękuję i pozdrawiam

A.C.

Cały zespół tutaj jest wspaniały. Nie tylko dbają o fizyczny aspekt operacji, ale również wykazują wielką troskę o dobre samopoczucie psychiczne pacjenta. Dr Samir jest bardzo "utalentowany", jest artystą w tym co robi. Jego cały personel jest wzorowy. Byłem tak bardzo zdenerwowany, ale ani jedna chwila z tego doświadczenia nie była negatywna. Moja ocena to "A"

Mark L.

Dr Samirze,

Nie mogę wyrazić jak bardzo dziękuję Tobie za życzliwość i hojność, od chwili, kiedy weszłam do twojego biura, byłam zachwycona atmosferą ciepła, współczucia i komfortu. Jestem szczęśliwa i wdzięczna, że jesteś moim chirurgiem. Moje nowe włosy zmieniły mój wygląd i moje życie. Dziękuję bardzo za pomoc w realizacji mojego marzenia.

Z poważaniem,

Jeromy

Najpierw zoperowałam powieki i twarz u dr Samira w szpitalu Obagi w Rijadzie. Bardzo się bałam i byłam przerażona myślą o operacji w Arabii Saudyjskiej. Jestem pielęgniarką, ktoś z mojego szpitala polecił mi dr Samira. Na konsultacji u niego czułam się dobrze, pokazał mi zdjęcia swoich pacjentów przed i po zabiegach i wyjaśnił mi wszystko. Wyniki były wspaniałe. Po roku zoperowałam brzuch (abdominoplastyka). Jestem bardzo zadowolona z rezultatu. Kilka miesięcy temu miałam moją trzecią operację u dr Samira - “Cool lipo” ud. Bardzo polecam dr Samira.

Brigitte (Niemcy)

Drogi Doktorze Samir Ibrahim!

Nie jestem w stanie wyrazić, jak bardzo mi Pan pomógł. Uleczył Pan nie tylko ciało, ale przede wszystkim duszę. Pozwolił mi Pan spojrzeć na mnie samą łaskawszym okiem. Dzięki Pan mogę zapomnieć o chorobie. O tym wszystkim, co przeszłam w dzieciństwie.

Dziękuję z całego serca!!!

Ewelina Ż.

Kontakt

Mandala Beauty Clinic

ul. Zofii Nałkowskiej 59/U3
60-573 Poznań

Tel: +48 61 833 08 81
Fax: +48 61 833 08 82
klinika@mandalaclinic.com

 

Klinika jest otwarta
od poniedziałku do piątku
w godzinach od 9:00 do 17:00