Nasza klinika | Mandala Beauty Clinic

Nasza klinika

Wierzymy, że strumień młodości płynie w Tobie, nasz zespół tylko pozwala go odkryć. Chcąc sprostać naszej misji dokładamy wszelkich starań by dbać o rozwój naszego zespołu. Uczestniczymy w seminariach, szkoleniach. Poznajemy i popularyzujemy nowoczesne techniki leczenia. Wdrażamy innowacyjne, często prekursorskie w Polsce techniki z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej.

Uczymy się zawsze od najlepszych. Pośród najważniejszych osób dla rozwoju kliniki są: dr Alfered Hoyos z Bogoty oraz dr John Millard z Denver - twórcy innowacyjnej metody liposukcji ultradźwiękowej, VASER Lipo HI Definition 3&4D.

Dr Samir Ibrahim - właściciel kliniki i szef zespołu, jest pierwszym w Polsce chirurgiem plastykiem operującym tą metodą, a także jedynym certyfikowanym trenerem. Mandala Beauty Clinic jest członkiem stowarzyszenia DYNAMX (International Center for Artistic Body Sculpture) oraz ABS Institute (Advanced Body Sculpting Institute).

Innym, światowej sławy chirurgiem plastycznym jest dr Matlock - ekspert w dziedzinie laserowej ginekologii estetycznej, od ponad  20. lat pracuje w Los Angeles popularyzując i rozwijając technikę Laserowe Modelowanie Krocza i Sromu (DLV) oraz Laserowe Odmładzanie Pochwy (LVR). Szkolenia i podjęte działania pozwoliły nam na otwarcie jedynego w Polsce Centrum Ginekologii Estetycznej. Naszym celem jest wskazać kobietom perspektywy i umożliwić poprawę życia intymnego. Duet ciała i ducha, doceniamy go w naszej Klinice i pomagamy naszym pacjentom zachować balans.

Nasz zespół

Od 2010 roku działamy w Poznaniu. Siła naszego zespołu to wiedza, doświadczenie, a przede wszystkim komunikacja specjalistów różnych dziedzin medycznych. Razem pracujemy by zapewnić najlepsze i naturalne efekty w leczeniu. Z największą uwagą dbamy, by leczenie było minimalnie inwazyjne, a komfort podczas pobytu w naszej Klinice maksymalny. Nasz cel to zapewnić naszym Pacjentom najwyższe, światowe standardy opieki.

Kontakt

Mandala Beauty Clinic

ul. Zofii Nałkowskiej 59/U3
60-573 Poznań

Tel: +48 61 833 08 81
klinika@mandalaclinic.com

Klinika jest otwarta
od poniedziałku do piątku
w godzinach od 9:00 do 17:00