ANNA, mama, przedsiębiorczyni, studiuje iberystykę, 31 lat

Metamorfozy

„Po ciąży, okresie karmienia piersią (karmiłam 2 córki, łącznie 3 lata) oraz zrzuceniu 11 kilogramów mój biust zaczął wyglądać dramatycznie. Było mi niewygodnie i źle się czułam: podczas biegania, na plaży. W tym roku zdecydowałam, że na wakacje muszę poprawić swój wygląd i czuć się komfortowo.

Najpierw przeszłam liposukcję ramion plus Renuvion na ramiona i piersi. Potem kolejny zabieg – powiększenie biustu za pomocą implantów. Doktor sam je dobrał. Zaufałam mu, nie kłóciłam się. Wybrał dosyć duże, bo 405 ml i 375 ml. Na ostateczne efekty trzeba poczekać 9 mcy, ale ja już jestem zadowolona i nie wyobrażam sobie, że może być jeszcze lepiej! Teraz czuję się o niebo lepiej ze sobą. Jestem bardziej pewna siebie, bardziej atrakcyjna. Czuję pogodę ducha”.

***

„Zaproponowałem pacjentce innowacyjną metodę – Renuvion (J-Plasma). Przy okazji zabiegu na ramiona postanowiliśmy wykorzystać tę nową technologię również na piersiach w celu obkurczenia ich skóry. To była chyba pierwsza taka próba na świecie – nie słyszałem, żeby wcześniej ktoś wykonał taki zabieg – zauważa dr Samir. – Przeprowadziliśmy go na początku maja. Skóra bardzo dobrze zareagowała na Renuvion i fajnie się obkurczyła. Po miesiącu, czyli na początku czerwca, wykonano powiększanie piersi implantami, bez podniesienia. Efekt jest niesamowity. Pacjentka już teraz jest bardzo zadowolona, pomimo że na ostateczne rezultaty
należy czekać kilka miesięcy”. DR SAMIR IBRAHIM

Ta historia brzmi znajomo? Jeśli uważasz, że masz podobny problem, nie czekaj!
Umów się na konsultację z naszym specjalistą.