Regulamin kart podarunkowych

Kartę można wykupić na konkretne usługi/zabiegi u konkretnego lekarza. Upoważnia on do skorzystania tylko z usług wymienionych na karcie w terminie do 12 miesięcy od jej wystawienia.

Karty nie można łączyć z innymi promocjami Mandala Beauty Clinic.

Karta podarunkowa nie podlega wymianie na środki pieniężne (gotówkę) w całości lub w części, a opłacona wartość Karty podarunkowej nie podlegają oprocentowaniu. Przy realizacji Karty podarunkowej nie przysługuje prawo otrzymania reszty w gotówce, gdy wartość usługi jest niższa niż aktualna wartość Karty podarunkowej. W przypadku gdy cena zakupionej usługi jest wyższa niż kwota środków pieniężnych na Karcie podarunkowej Pacjent zobowiązany jest do zapłaty różnicy ceny gotówką lub kartą płatniczą/kredytową.

Każdorazowo należy umówić się na konsultację drogą telefoniczną, bądź mailową i poinformować o chęci wykorzystania karty – tel: +48 61 833 08 81

Kartę należy okazać w recepcji kliniki w dniu konsultacji lub zabiegu. Wartości pieniężnej karty nie można przeznaczyć na inne cele, aniżeli usługi opisane na karcie.