Bert, przedsiębiorca, wcześniej pilot, lat 67

Problem: nieudany przeszczep włosów
Zabieg: transplantacja włosów, a także lifting twarzy

Ile mam lat? Tyle, na ile wyglądam – 49. A tak naprawdę to 67:). Pochodzę z Holandii. Do 1993 roku pracowałem w wojsku jako pilot w stopniu pułkownika. Teraz jestem biznesmenem, dużo jeżdżę po Polsce.

Zanim trafiłem do Mandali przeszedłem zabieg transplantacji włosów w innej klinice. Niestety z tragicznym skutkiem. W wyniku infekcji straciłem większość włosów. Polecono mi dra Samira, miał mnie uratować po tym nieudanym zabiegu. Postanowiłem go odnaleźć, no i udało się.

Transplantację włosów, lifting twarzy i plastykę powiek oraz abdominoplastykę (liposukcję ultradźwiękową Vaser Lipo wraz z plastyką mięśni brzucha). Jeśli chodzi o przeszczep włosów, to na początku dr Samir nawet mi go odradzał, ze względu na małą ilość włosów do pobrania. Mnie jednak bardzo zależało. Co prawda nie mam dużo włosów, ale czuję się lepiej, jestem zadowolony i kobieta, która teraz chce ze mną być, chyba też:).

Ta historia brzmi znajomo? Jeśli uważasz, że masz podobny problem, nie czekaj!
Umów się na konsultację z naszym specjalistą.

STANISŁAW, przedsiębiorca, 58 lat

Problem: łysienie androgenowe
Zabieg: przeszczep włosów metodą Strip (FUT)
Czas rekonwalescencji: ostateczne efekty były widoczne kilka miesięcy po zabiegu

Zacząłem łysieć w wieku 30 lat. Oczywiście postępowało to stopniowo i może bym nic z tym nie zrobił, ale pewnego dnia wszedłem do sklepu, gdzie zobaczyłem swoje odbicie w dużym lustrze i nie mogłem uwierzyć, że to ja! Jakiś czas później oglądałem w telewizji program Sekrety chirurgii (występował w nim również dr Samir Ibrahim), w którym przeprowadzano taki zabieg i efekty były bardzo zachęcające. Stwierdziłem więc, że nawet mając już ponad 50 lat, nadal mogę poprawić naturę. Znalazłem w Internecie klinikę dra Samira Ibrahima i umówiłem się na konsultację. W jej trakcie uzgodniliśmy termin zabiegu, bo do samego przeszczepu nie trzeba było mnie przekonywać.

Ta historia brzmi znajomo? Jeśli uważasz, że masz podobny problem, nie czekaj!
Umów się na konsultację z naszym specjalistą.