Aneta, psycholożka 27 lat

Zawsze miałam bardzo duży biust. Właściwie od kiedy zaczęłam dorastać. Potem przytyłam 20 kg, a następnie gwałtownie schudłam, co było spowodowane problemami zdrowotnymi i hormonalnymi. Biust wtedy strasznie zmalał i nie dało się poprawić jego wyglądu ćwiczeniami. W końcu trafiłam do dra Samira. Operację przeszłam bardzo dobrze, prawie mnie nie bolało, a czytałam wcześniej, że ból jest nie do zniesienia. Po dwóch dniach normalnie funkcjonowałam. Może dlatego nic mnie nie bolało, bo byłam tak bardzo szczęśliwa w dniu operacji. Zawsze o niej marzyłam.

***

Młoda pacjentka zgłosiła się na pierwszą konsultację w lipcu 2018 roku. Podczas konsultacji stwierdzono asymetrię piersi, ich opadanie (ptoza 3-ego stopnia) oraz zły stan skóry piersi (dużo rozstępów). Po długich dyskusjach ustaliliśmy wspólnie, że najlepszą opcją będzie podniesienie piersi z cięcia w kształcie kotwicy odwróconej oraz ich powiększenie implantami okrągłymi 275 i 295 cc o średnim profilu. Jednak dwa tygodnie przed operacją pacjentka prosiła o większy rozmiar. Ostatecznie, po paru miesiącach, wykonano podniesienie piersi i ich powiększanie implantami wielkości 295 i 310 jednocześnie, czym zniwelowano asymetrię. W tej chwili, prawie rok po operacji, efekty zabiegu są bardzo dobre, a pani Aneta jest bardzo zadowolona.

Ta historia brzmi znajomo? Jeśli uważasz, że masz podobny problem, nie czekaj!
Umów się na konsultację z naszym specjalistą.

ANNA, mama, przedsiębiorczyni, studiuje iberystykę, 31 lat

„Po ciąży, okresie karmienia piersią (karmiłam 2 córki, łącznie 3 lata) oraz zrzuceniu 11 kilogramów mój biust zaczął wyglądać dramatycznie. Było mi niewygodnie i źle się czułam: podczas biegania, na plaży. W tym roku zdecydowałam, że na wakacje muszę poprawić swój wygląd i czuć się komfortowo.

Najpierw przeszłam liposukcję ramion plus Renuvion na ramiona i piersi. Potem kolejny zabieg – powiększenie biustu za pomocą implantów. Doktor sam je dobrał. Zaufałam mu, nie kłóciłam się. Wybrał dosyć duże, bo 405 ml i 375 ml. Na ostateczne efekty trzeba poczekać 9 mcy, ale ja już jestem zadowolona i nie wyobrażam sobie, że może być jeszcze lepiej! Teraz czuję się o niebo lepiej ze sobą. Jestem bardziej pewna siebie, bardziej atrakcyjna. Czuję pogodę ducha”.

***

„Zaproponowałem pacjentce innowacyjną metodę – Renuvion (J-Plasma). Przy okazji zabiegu na ramiona postanowiliśmy wykorzystać tę nową technologię również na piersiach w celu obkurczenia ich skóry. To była chyba pierwsza taka próba na świecie – nie słyszałem, żeby wcześniej ktoś wykonał taki zabieg – zauważa dr Samir. – Przeprowadziliśmy go na początku maja. Skóra bardzo dobrze zareagowała na Renuvion i fajnie się obkurczyła. Po miesiącu, czyli na początku czerwca, wykonano powiększanie piersi implantami, bez podniesienia. Efekt jest niesamowity. Pacjentka już teraz jest bardzo zadowolona, pomimo że na ostateczne rezultaty
należy czekać kilka miesięcy”. DR SAMIR IBRAHIM

Ta historia brzmi znajomo? Jeśli uważasz, że masz podobny problem, nie czekaj!
Umów się na konsultację z naszym specjalistą.

Katarzyna, 20 lat

Problem: zespół Polanda, duża asymetria i opadanie piersi
Zabieg: plastyka piersi przy użyciu implantów

Miałam duże, ale bardzo asymetryczne i opadające piersi. Zgłosiłam się do kliniki, żeby je podnieść i wyrównać implantami. Dra Samira poleciła mi koleżanka. Była bardzo zadowolona z rezultatów zabiegu, który wykonała w Mandali. Zresztą sama widziałam te efekty i bardzo mi się spodobały. […] Moje otoczenie jest bardzo otwarte i nie ma problemu z korzystaniem z chirurgii plastycznej.

“Pani Kasia zgłosiła się do mnie z powodu wrodzonej asymetrii piersi i klatki piersiowej oraz niecałkowitego wykształcenia prawego sutka (tzw. zespół Polanda). Objawem tego schorzenia jest brak lub niedorozwój mięśnia piersiowego większego po jednej stronie ciała. U Pani Kasi lewa pierś była dwa razy większa od prawej. Dodatkowo u pacjentki doszło do opadania piersi, prawdopodobnie z powodu zmian masy ciała.
W takich przypadkach możliwe są trzy rozwiązania: podniesienie i zmniejszenie lewej piersi, podniesienie lewej piersi wraz z przeszczepem tkanki tłuszczowej do obu piersi oraz podniesienie obu piersi i ich powiększenie implantami różnej wielkości.” – wyjaśnia dr Samir

MONIKA, mama i modelka, 28 lat

Problem: małe, asymetryczne, opadające piersi
Zabieg: plastyka piersi z użyciem implantów
Czas rekonwalescencji: tydzień

Do Mandali trafiłam trochę przypadkiem. Po ciąży i okresie karmienia piersią schudłam, moje ciało zmieniło się, a piersi były asymetryczne. Byłam już umówiona na zabieg powiększenia biustu w innej klinice, ale zaczęłam na ten temat rozmawiać z koleżanką w pracy. To ona poleciła mi dra Samira Ibrahima. Oczywiście nie ma lepszej reklamy niż zobaczyć efekt na żywo: piękny, proporcjonalny, idealny biust. Nie byłam pewna, czy jest naturalny czy sztuczny! Długo się więc nie zastanawiałam.

W niedługim czasie w Mandali przeszłam zabieg powiększenia biustu, a potem jeszcze modelowanie brzucha i pośladków metodą VASER LIPO, aby poprawić proporcje całej sylwetki. Jestem bardzo zadowolona z efektów. Teraz sama zachęcam koleżanki, również te z branży!

Ta historia brzmi znajomo? Jeśli uważasz, że masz podobny problem, nie czekaj!
Umów się na konsultację z naszym specjalistą.

MARIA, pacjentka i… lekarka

Problem: asymetryczne, zniekształcone piersi
Zabieg: plastyka piersi (podniesienie i powiększenie biustu z użyciem implantów, połączone z modelowaniem gruczołu piersiowego wraz z kompleksem otoczki i brodawki)
Czas rekonwalescencji: kilka tygodni

Po wielu latach znacznej nadwagi przeszłam proces bardzo drastycznego, niekontrolowanego przez lekarzy i dietetyka odchudzania. Nie pozostało to obojętne dla mojego wyglądu: mocno rozciągnięta, pozbawiona jędrności skóra, liczne rozstępy, a przede wszystkim asymetryczne i zniekształcone piersi. Pewnego dnia po prostu wstałam i poczułam, że bardzo chcę zmienić ich wygląd. Dotarło do mnie, że tak jak inne kobiety chcę cieszyć się pięknym kształtem piersi, bielizną (wcześniej mogłam kupować tylko taką, która zamaskuje wszystkie niedoskonałości, a nie taką, o jakiej marzyłam), czy też niektórymi ubraniami, np. odkrywającymi plecy lub bez ramiączek, których wcześniej, ze względu na konieczność noszenia “żelaznego” biustonosza, bardzo mocno podnoszącego piersi i nadającego im akceptowalny kształt, musiałam sobie odmawiać. Od razu zadzwoniłam do pani Natalii z Mandala Beauty Clinic i umówiłam się na konsultację do dra Samira Ibrahima. Decyzję podjęłam w ciągu jednej minuty!

Ta historia brzmi znajomo? Jeśli uważasz, że masz podobny problem, nie czekaj!
Umów się na konsultację z naszym specjalistą.