Joanna, mama, pracuje w sadownictwie

Mam 37 lat. Jestem mamą dwójki dzieci. Po drugim porodzie stwierdziłam, że czas się za siebie wziąć. Schudłam 30 kg, ale mimo ćwiczeń obwisła skóra na brzuchu została. Po 4 latach nadal nie było poprawy. Wtedy koleżanka, która była u doktora Samira i zrobiła sobie przepiękne piersi, poleciła mi Mandalę. Zabieg odbył się we wrześniu. Miałam abdominoplastykę i Vaser Lipo. Przy okazji doktor usunął też przepuklinę, którą zdiagnozował w czasie jednej z konsultacji.

***

Pani Joanna zgłosiła się do mnie na pierwszą konsultację w styczniu 2018 roku. Po dwóch porodach w 2006 i 2011 oraz zrzuceniu około 30 kg wagi jej brzuch nie wyglądał najlepiej. Dodatkowo podczas badania stwierdzono małą przepuklinę pępkową i rozejścia mięśni prostych brzucha. Operacja odbyła się prawie rok temu. Wykonałem operację przepukliny pępkowej, plastykę powłok brzusznych ze zszywaniem mięśni prostych brzucha oraz dodatkowo odessanie tłuszczu z brzucha i talii metodą Vaser Lipo – wspomina dr Samir.

Ta historia brzmi znajomo? Jeśli uważasz, że masz podobny problem, nie czekaj!
Umów się na konsultację z naszym specjalistą.

Bert, przedsiębiorca, wcześniej pilot, lat 67

Problem: nieudany przeszczep włosów
Zabieg: transplantacja włosów, a także lifting twarzy

Ile mam lat? Tyle, na ile wyglądam – 49. A tak naprawdę to 67:). Pochodzę z Holandii. Do 1993 roku pracowałem w wojsku jako pilot w stopniu pułkownika. Teraz jestem biznesmenem, dużo jeżdżę po Polsce.

Zanim trafiłem do Mandali przeszedłem zabieg transplantacji włosów w innej klinice. Niestety z tragicznym skutkiem. W wyniku infekcji straciłem większość włosów. Polecono mi dra Samira, miał mnie uratować po tym nieudanym zabiegu. Postanowiłem go odnaleźć, no i udało się.

Transplantację włosów, lifting twarzy i plastykę powiek oraz abdominoplastykę (liposukcję ultradźwiękową Vaser Lipo wraz z plastyką mięśni brzucha). Jeśli chodzi o przeszczep włosów, to na początku dr Samir nawet mi go odradzał, ze względu na małą ilość włosów do pobrania. Mnie jednak bardzo zależało. Co prawda nie mam dużo włosów, ale czuję się lepiej, jestem zadowolony i kobieta, która teraz chce ze mną być, chyba też:).

Ta historia brzmi znajomo? Jeśli uważasz, że masz podobny problem, nie czekaj!
Umów się na konsultację z naszym specjalistą.

KATARZYNA, mama, 41 lat

Problem: opadanie powłok brzusznych oraz przepukliny kresy białej i pępkowej
Zabieg: abdominoplastyka i operacja przepuklin: kresy białej oraz pępkowej, podniesienie powłok brzucha

Miałam bardzo rozciągniętą skórę po ciąży, zwłaszcza pierwszej. To było 18 lat temu. Na zabieg zdecydowałam się 2 lata temu. Zaczęłam szukać kliniki w Poznaniu, czytałam opinie. Tak trafiłam na Mandalę i skojarzyłam dra Samira z programu TV.

Jak przebiegała rekonwalescencja? Gdy obudziłam się po operacji, to pomyślałam, że jeszcze jestem przed:). W klinice spędziłam dwie doby. Czułam się dobrze, nie miałam żadnych dolegliwości, nie musiałam brać leków. Po dwóch tygodniach zaczęłam wracać do normalnego życia, a po miesiącu wróciłam do pracy (pracuję w finansach).

Ta historia brzmi znajomo? Jeśli uważasz, że masz podobny problem, nie czekaj!
Umów się na konsultację z naszym specjalistą.

EWA, sales manager, mama bliźniaków, 33 lata

Problem:  obwisła skóra na brzuchu po ciąży, rozstęp mięśni, fałd skórny po cesarskim cięciu
Zabieg: liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo, operacja przepukliny kresy białej i podniesienie powłok brzucha

Po ciąży miałam obwisłą skórę na brzuchu, rozstęp mięśni, a po cesarskim cięciu także nawis skóry.  Na zabieg zgłosiłam się kilka miesięcy po porodzie. To było 3 lata temu. Wiedziałam jak taki zabieg będzie wyglądał. Trochę przerażała mnie blizna, ale stwierdziłam, że wolę to niż brzydki brzuch, który muszę ukrywać pod ubraniem. Chciałam wyglądać lepiej, czuć się pewnie, dobrze we własnej skórze. I udało się. Już na drugi dzień po zabiegu, gdy zdjęłam pas i zobaczyłam efekt, byłam szczęśliwa.

Ta historia brzmi znajomo? Jeśli uważasz, że masz podobny problem, nie czekaj!
Umów się na konsultację z naszym specjalistą.

KATARZYNA: mama, fanka sportu

Problem: przepuklina kresy białej, rozciągnięta skóra brzucha, nadmiar tkanki tłuszczowej

Zabieg: usunięcie fałdu skórno-tłuszczowego w środkowej i dolnej części brzucha, plastyka mięśni ściany brzucha oraz odessanie nadmiaru tłuszczu metodą Vaser Lipo

Czas rekonwalescencji: 10 dni, 3 miesiące do pełnej sprawności

Na zabieg zdecydowałam się przede wszystkim ze względów zdrowotnych. Miałam przepuklinę kresy białej, która utrudniała mi życie i sprawiała ból. Stwierdziłam, że skoro – 10 lat po porodzie – i tak muszę poddać się operacji, to w końcu czas coś z tym zrobić. Przez przepuklinę nie mogłam się schylać, dźwigać, nie mogłam ćwiczyć – co bardzo lubię – nie mogłam pracować nad swoim wyglądem. Oprócz plastyki brzucha dr Samir zasugerował odessanie tłuszczu. Zgodziłam się i nie żałuję. Już po 10 dniach od operacji byłam na chodzie, a po 3 miesiącach zaczęłam w końcu ćwiczyć.

Ta historia brzmi znajomo? Jeśli uważasz, że masz podobny problem, nie czekaj!
Umów się na konsultację z naszym specjalistą.