Bert, przedsiębiorca, wcześniej pilot, lat 67

Problem: nieudany przeszczep włosów
Zabieg: transplantacja włosów, a także lifting twarzy

Ile mam lat? Tyle, na ile wyglądam – 49. A tak naprawdę to 67:). Pochodzę z Holandii. Do 1993 roku pracowałem w wojsku jako pilot w stopniu pułkownika. Teraz jestem biznesmenem, dużo jeżdżę po Polsce.

Zanim trafiłem do Mandali przeszedłem zabieg transplantacji włosów w innej klinice. Niestety z tragicznym skutkiem. W wyniku infekcji straciłem większość włosów. Polecono mi dra Samira, miał mnie uratować po tym nieudanym zabiegu. Postanowiłem go odnaleźć, no i udało się.

Transplantację włosów, lifting twarzy i plastykę powiek oraz abdominoplastykę (liposukcję ultradźwiękową Vaser Lipo wraz z plastyką mięśni brzucha). Jeśli chodzi o przeszczep włosów, to na początku dr Samir nawet mi go odradzał, ze względu na małą ilość włosów do pobrania. Mnie jednak bardzo zależało. Co prawda nie mam dużo włosów, ale czuję się lepiej, jestem zadowolony i kobieta, która teraz chce ze mną być, chyba też:).

Ta historia brzmi znajomo? Jeśli uważasz, że masz podobny problem, nie czekaj!
Umów się na konsultację z naszym specjalistą.

JUSTYNA, fotograf, 52 lata

Problem: choroba tarczycy, opadające fałdy skóry twarzy oraz powiek
Zabieg: lifting twarzy oraz plastyka powiek
Czas rekonwalescencji: około tygodnia

Na klinikę trafiłam jakiś czas temu w Internecie. Na początku korzystałam z drobnych zabiegów medycyny estetycznej, np. mezoterapii. Dzięki nim nabrałam pełnego zaufania do dra Samira, więc gdy zasugerował zabieg liftingu, nie miałam wątpliwości, że wie, co jest dla mnie dobre. Sam pobyt w Mandali wspominam bardzo dobrze. Opieka medyczna na najwyższym poziomie, sala operacyjna wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt, zespół, który myśli o najdrobniejszych szczegółach.

Ta historia brzmi znajomo? Jeśli uważasz, że masz podobny problem, nie czekaj!
Umów się na konsultację z naszym specjalistą.