Anna, tłumaczka, mama dwójki dzieci, 33 lata

Metamorfozy

Problem: atrofia gruczołów piersiowych i asymetria klatki piersiowej
Zabieg: plastyka piersi za pomocą implantów

Po urodzeniu dzieci i ich łącznym karmieniu piersią ponad 2,5 roku mój biust się zmniejszył i stał się asymetryczny. Może nie było to widoczne na pierwszy rzut oka, ale ja nie czułam się dobrze ze sobą. Postanowiłam coś z tym zrobić. Mandalę poleciła mi godna zaufania osoba. Decyzję co do zabiegu podjęłam już wcześniej, więc pierwsza wizyta to była czysta formalność.
Co do rekonwalescencji, to dużo zależy od nastawienia. Ja nie mam czasu myśleć o tym, co mnie boli. Szybko wróciłam do pracy. Poza tym śmieję się, że po dwójce dzieci już nic nie jest straszne:).

Pani Ania zgłosiła się do Mandali z powodu atrofii gruczołów piersiowych. Jej przypadek nie jest odosobniony. To częsty problem młodych mam. Do tego pacjentka cierpi również na krzywiznę kręgosłupa i asymetrię klatki piersiowej, przez co jej prawa pierś była większa i położona poniżej lewej. Początkowo rozważałem zastosowanie dwóch takich samych implantów i wyrównanie poziomu piersi, ale ostatecznie zdecydowaliśmy wraz z panią Anią o doborze różnych rozmiarów (implanty okrągłe, średnie, profile 275 i 295 cc). – wyjaśnia dr Samir Ibrahim.

Ta historia brzmi znajomo? Jeśli uważasz, że masz podobny problem, nie czekaj!
Umów się na konsultację z naszym specjalistą.