Dermatologia

Na konsultacje do Mandala Beauty Clinic zaprasza dermatolog – dr Hana Köhncke, która wykonuje zabiegi z zakresu dermatologii leczniczej i kosmetycznej.

W zakres leczenia przez naszego dermatologa wchodzi leczenie wszystkich chorób skóry u dorosłych i dzieci (m.in. łuszczyca pospolita, atopowe zapalenie skóry, brodawki wirusowe). Diagnozujemy znamiona skórne i jeżeli jest taka konieczność są one usuwane przez chirurgicznie i wysłane do badania histopatologicznego. Łagodne zmiany skórne usuwamy mniej inwazyjnie np. laserem.

Klinika posiada laser najwyższej klasy do usuwania zmian skórnych, odmładzania i leczenia zmarszczek, niwelowania wiotkości skóry, przebarwień, melasmy, leczenia skóry naczynkowej i drobnych zmian naczynkowych na kończynach dolnych.

Posiadamy również radiofrekwencję mikroigłową przeznaczoną do leczenia wiotkości skóry.

Nasz dermatolog wykonuje pełen zakres zabiegów z dermatologii estetycznej m.in. botoks, wypełniacze kwasem hialuronowym, mezoterapia.

Posiadamy duże doświadczenie w leczeniu blizn różnego typu jak np. potrądzikowych czy powypadkowych.

Oferujemy również leczenie chorób włosów i łysienia oraz wykonujemy przeszczepy włosów różnymi metodami dobranymi do potrzeb pacjenta.

Serdecznie zapraszamy na konsultację!

Umów się już dziś – Tel: +48 61 833 08 81