Oferta

Vaser lipo-hi definition liposculpture 3 & 4D

Klinika Mandala oferuje Państwu rewolucyjną metodę modelowania sylwetki  – liposukcję VASER Lipo Hi Definition 3 & 4 D przeprowadzaną przez naszych specjalistów, z dr Samirem Ibrahimem na czele. Dr Samir Ibrahim posiada certyfikat ukończenia szkolenia zarówno u dr Alfreda Hoyosa z Bogoty, jak również u dr Johna Millarda z Denver – twórców tej innowacyjnej metody liposukcji. Dr Samir Ibrahim jest jednocześnie trenerem VASER Lipo na Bliski Wschód. Nasza klinika jest członkiem stowarzyszenia DYNAMX (International Center for Artistic Body Sculpture), oraz ABS Institute (Advanced Body Sculpting Institute)

Dlaczego Vaser Lipo?

Pojęcie piękna ludzkiego ciała zmieniło się w dziejach ludzkości z krągłych i obfitych kształtów na smukłe i wyraziste. W ostatnich czasach trend ten zmienił się jeszcze bardziej w stronę smukłego, wysportowanego ciała. Muskularne, atletyczne ciało mężczyzny i kobiety stało się standardem. Staramy się osiągnąć ten atletyczny wygląd stosując rygorystyczne diety i ćwiczenia. Działania te mogą przynieść efekt dobrze zbudowanej sylwetki, jednak nie zawsze dają pożądane rezultaty. U wielu osób mimo intensywnych ćwiczeń i diety nadmiar tkanki tłuszczowej w niektórych partiach ciała nie znika. Powierzchniowy tłuszcz zasłania kontury układu mięśniowo-szkieletowego. To właśnie brak tkanki tłuszczowej w organizmie, a nie rozbudowane mięśnie, powoduje, że mięśnie widoczne są przez skórę. Dlatego też technologia VASER Lipo jest tak skuteczna, ponieważ pozwala modelować złogi tłuszczu w pożądany sposób, poprawiając tym samym naszą sylwetkę.

Modelowanie tkanki tłuszczowej VaserLipo Hi Def to urzeczywistnienie koncepcji anatomii i sztuki, z wykorzystaniem technologii. Delikatna energia ultradźwięków nakierowywana jest na tkankę tłuszczową, nie uszkadzając nerwów, naczyń krwionośnych oraz tkanki łącznej. Przyspiesza to czas rekonwalescencji oraz pozwala osiągnąć znakomity efekt wymodelowanej sylwetki.

Modelowanie sylwetki metodą Vaser Lipo to nie tylko możliwość odessania nadmiaru tkanki tłuszczowej. To również technologia która pozwala na wykorzystanie odessanego tłuszczu do modelowania sylwetki w tych okolicach, w których tkanka tłuszczowa wymaga uzupełnienia, takich jak np. twarz, biust, pośladki. Możliwości są ogromne, a rezultaty spektakularne.

Dzięki zastosowaniu super cienkich kaniul mamy możliwość modelowania takich okolic jak twarz, podbródek, ramiona.

Dodatkową i niezwykle wartościową korzyścią metody VASER Lipo jest efekt obkurczenia i ujędrnienia skóry niemożliwy do osiągnięcia przy tradycyjnych metodach liposukcji. To właśnie zastosowanie technologii ultradźwięków pozwala na uzyskanie tego rezultatu.

Czy Vaser Lipo jest dla mnie?

VaserLipo Hi Def zostało zaprojektowane do stworzenia atletycznego wyglądu zarówno u mężczyzn jak i u kobiet. Nie jest zarezerwowane dla osób bardzo sprawnych, ale dla zwykłych ludzi, którzy pragną wyglądać jak najlepiej. Metoda może być wykonywana u osób dorosłych w zależności od ich stanu zdrowia. VaserLipo Hi Def nie powinno być wykonywane po drastycznej utracie masy ciała, lub u pacjentów z dużymi rozstępami w obszarze brzucha. Nie jest zalecane u chorych z wyraźnym rozluźnieniem mięśni oraz tych, którzy cierpią na znaczny nadmiar skóry. VaseLipo Hi Def nie zastępuje rutynowych ćwiczeń sprawnościowych, należy kontynuować program fitness po zabiegu modelowania tkanki tłuszczowej oraz odbyć serię masaży - drenaży limfatycznych.

Zapraszamy do obejrzenia filmu pokazującego na czym polega metoda Vaser Lipo krok po kroku (kolumna obok).

  Tradycyjna liposukcja VASER Lipo
METODA odsysanie tkanki tłuszczowej odsysanie i modelowanie sylwetki
NIERÓWNOŚCI możliwe rzadko występują
ODCZUCIA BÓLOWE duże prawie bezboleśnie
REKONWALESCENCJA długa krótka, szybki powrót do sprawności
BEZPIECZEŃSTWO duże ryzyko powikłań, wraz z odessaniem tkanki tłuszczowej istnieje możliwość uszkodzenia okolicznych tkanek małe ryzyko powikłań, rozpuszcza tłuszcz nie uszkadzając okolicznych tkanek
SKUTECZNOŚĆ średnia duża
STAN SKÓRY skóra może nie obkurczyć się, możliwy nadmiar który trzeba będzie usunąć operacyjnie efekt napiętej i jędrnej skóry
ODESSANY TŁUSZCZ Tłuszcz stanowi połowę odessanej objętości, reszta to płyny takie jak krew tłuszcz w 90 %, w stanie pozwalającym na autopszczep w inne okolice ciała
ZNIECZULENIE ogólne w zależności od obszaru; sedacja, lub w przypadku małej okolicy jak np. podbródek możliwość znieczulenia miejscowego

 

Innowacyjne badania dostępne w Mandala Clinic:
Testy DNA

Sprawdź, co jest możliwe dzięki Vaser Lipo:
Twarz
Piersi
Ramiona

Inne zabiegi z zakresu modelowania sylwetki:
Mezoterapia
Biocavity
Biorevital
Bioshape

 

Umów się na konsultację >>

 

powrót

Informacje o zabiegu

CZAS ZABIEGU:
60-180 MIN.

ZNIECZULENIE:
OGÓLNE LUB MIEJSCOWE

REKONWALESCENCJA:
7 DNI, 3 WIZYTY KONTROLNE