Oferta

Labioplastyka

Laserowa Labioplastyka – modelowanie warg sromowych mniejszych:

Wargi sromowe mniejsze są fałdami skórnymi otaczającymi wejście do pochwy. Większość kobiet chce, by ich wargi sromowe mniejsze były ukryte pod wargami większymi. Taki zabieg, związany z redukcją warg sromowych mniejszych, w oparciu o DLV®, jest zabiegiem bezkrwawym, mało obciążającym, związanym z niewielką bolesnością po zabiegu i szybkim powrotem do codziennej aktywności.
Powiększone wargi sromowe mniejsze, nie tylko są częstą przyczyną obniżonego komfortu psychicznego, związanego z obawą o atrakcyjność własnej sfery intymnej, ale również przyczyniają się do dolegliwości związanych z codzienna aktywnością fizyczna, stosunkami płciowymi, noszeniem obcisłej bielizny. Jest to problem stosunkowo częsty. U wielu kobiet powiększenie warg sromowych mniejszych wynika z uwarunkowań genetycznych, natomiast w pozostałej grupie pacjentek, ich deformacja jest wynikiem uszkodzeń, głównie poporodowych lub może być związana z fizjologicznym procesem starzenia się tej okolicy ciała. Część kobiet może czuć się nieatrakcyjna i chcieć poprawić jakość swoich doznań seksualnych przez chirurgiczną korekcję niedoskonałości tej intymnej okolicy ciała. Ponadto często nadmiernie przerosłe wargi sromowe mogą być źródłem zakłopotania i skrępowania w obecności partnera seksualnego. Labioplastyka jest więc jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów w zakresie ginekologii estetycznej.

Kto jest najlepszym kandydatem do plastyki warg sromowych?
Kobiety odczuwające dyskomfort podczas aktywności seksualnej bądź zakłopotanie wielkością lub asymetrią swoich warg sromowych.

Operacja i okres pooperacyjny
Długość operacji wynosi około 2 godzin. Jest to zabieg ambulatoryjny wykonywany w znieczuleniu ogólnym, miejscowym lub podpajęczym. Procedura ta może być wykonywana metodą laserową lub za pomocą konwencjonalnej techniki chirurgicznej. Po zabiegu mogą wystąpić niewielkie dolegliwości związane z pooperacyjnym obrzękiem i gojeniem się rany, które ustępują po około 1 do 2 tygodniach. Rana pooperacyjna goi się z reguły bez powikłań, nie powodując widocznych blizn.

Laserowa labioplastyka połączona z laserową redukcją napletka
Napletek jest drobnym fałdem skórnym otaczającym łechtaczkę. Laserowa labioplastyka najczęściej łączy się z redukcja napletka, ponieważ częściowe usunięcie napletka znacząco poprawia higienę narządów płciowych, potęguje doznania seksualne, a także poprawia estetykę narządów płciowych.

Laserowe modelowanie sromu
Są to zabiegi chirurgii plastycznej, których celem jest odbudowa, odnowienie i odmłodzenie struktur sromu, uszkodzonych przez traumatyczne porody, urazy fizyczne lub powstająych w wyniku zmian zachodzących z wiekiem.

 

Inne zabiegi ginekologii estetycznej:
Vaginoplastyka
Odtworzenie błony dziewiczej
Powiększenie punktu G
Połączenie zabiegów LVR i DLV
Leczenie nietrzymania moczu u kobiet
Depilacja laserowa

Sprawdź, czy zagraża Tobie opryszczka genitalna:
Test DNA

Umów się na konsultację >>

 

powrót

Informacje o zabiegu

CZAS ZABIEGU:
60-120 MIN.

ZNIECZULENIE:
MIEJSCOWE LUB OGÓLNE

REKONWALESCENCJA:
1 DZIEŃ